Sportowe oprawki Jaguar nie tylko dla miłośników motoryzacji

Nowoczesne oprawki Jaguar wyróżniają się niepowtarzalnym designem i sportowym charakterem. Oryginalne oprawki marki Jaguar jak łatwo się domyślić bardzo mocno nawiązują do samochodowych linii, które cieszą się olbrzymim zainteresowaniem na całym świecie.

Jakie znaki charakterystyczne?

Modne i stylowe oprawki Jaguar wyróżniają się opływowymi i aerodynamicznymi kształtami. Nie można zapominać także o bardzo agresywnych detalach, które mocno przyciągają uwagę. Producent dba nie tylko o oryginalny design, ale również o wysokiej jakości wykonanie i dbałość nawet o najmniejsze detale. Każdy element jest starannie wykonany, dzięki czemu podkreślony jest ekskluzywny charakter oprawek.

Oryginalne oprawki Jaguar są doskonałym wyborem przede wszystkim dla aktywnych mężczyzn, którzy cenią sobie klasyczne kształty i niezawodną konstrukcję

Jakie oprawki dla mężczyzn?

Oryginalne oprawki Jaguar są doskonałym wyborem przede wszystkim dla aktywnych mężczyzn, którzy cenią sobie klasyczne kształty i niezawodną konstrukcję. Oprawki wykonane są w całości z wysokiej jakości metalu, który wyróżnia się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i przypadkowe zarysowania. W obecnym sezonie najmodniejsze są oprawki w czarnym odcieniu, które dodatkowo posiadają kontrastujące wstawki w kolorze bordo. W każdym zestawie oprócz oryginalnych oprawek znaleźć można także ekskluzywne etui oraz ściereczkę, dzięki której można dokładnie wyczyścić okulary.

Jakie największe zalety?

Ponadczasowe oprawki Jaguar wyróżniają się bardzo niskim ciężarem, dzięki czemu zapewniają wysoki komfort użytkowania. Znakiem charakterystycznym jest również podwyższona wytrzymałość na stłuczenie. Marka Jaguar ceniona jest również za wielowarstwowy antyrefleks. Mowa tutaj oczywiście o specjalistycznej powłoce, która nanoszona jest bezpośrednio na soczewki. Głównym zadaniem antyrefleksu jest oczywiście redukcja odbicia i wszelkich odblasków.

Jakie oprawki wybrać do konkretnego typu twarzy?

Dla osób o okrągłej twarzy zdecydowanie najlepszym wyborem będą oprawki Jaguar typu kocie oczy. Warto rozejrzeć się również za nowoczesnymi oprawkami w kanciastych odsłonach. Dla kobiet i mężczyzn o twarzy trójkątnej dedykowane są z kolei oprawki okrągłe. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby postawić na okulary korekcyjne typu kocie oczy. W ostatnim sezonie bardzo modne są oprawki bezramkowe, które z kolei idealnie pasują do twarzy kwadratowej. Największe pole do popisu mają oczywiście osoby o twarzy owalnej. Wynika to oczywiście z tego, że mogą oni postawić praktycznie na wszystkie rodzaje okularów korekcyjnych. Osoby, które nie wiedzą jakie oprawki wybrać mogą skorzystać z fachowego doradztwa sprzedawcy.

Rekomendowane artykuły