Modne okulary przeciwsłoneczne Solano damskie na każdą pogodę

Nowoczesne okulary przeciwsłoneczne Solano damskie są bardzo ważnym elementem współczesnej mody. Między innymi dlatego też warto rozejrzeć się za ciekawymi i oryginalnymi modelami. Jeżeli chodzi o okulary marki Solano to wyróżniają się one niepohamowaną inwencją twórczą.

Szeroki i różnorodny wybór

W dobrych sklepach znaleźć można męskie, damskie, unisex i sportowe okulary przeciwsłoneczne marki Solano. Pamiętać należy o tym, że w większości modelach bez problemu można wymienić fabryczne soczewki na wersje z korekcją. Jeżeli chodzi o okulary sportowe to dodatkowo można w nich zamontować szkła korekcyjne we wkładce korekcyjnej. Niezawodne okulary polaryzacyjne wykonane są nie tylko z tradycyjnych materiałów. Coraz częściej można znaleźć modele, które wykonane są w całości z nietypowych surowców.

Moda na okulary z nakładkami

W obecnym sezonie rekordy sprzedaży biją okulary przeciwsłoneczne Solano damskie z nakładkami. Mowa tutaj oczywiście o popularnych oprawach ze specjalną nakładką przeciwsłoneczną. Największym atutem tego nietypowego rozwiązania jest oczywiście niesamowita wygoda użytkowania. Za pomocą clip-on można błyskawicznie zrobić okulary przeciwsłoneczne korekcyjne. Nowoczesne okulary przeciwsłoneczne powstają przy zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i zaawansowanej technologii. Jeżeli chodzi o materiał to dominuje nie tylko poliwęglan, ale również ultrem i tr90. Wymienione materiały są idealnym kompromisem jeżeli chodzi o wytrzymałość i wygodę w noszeniu. Znakiem charakterystycznym okularów przeciwsłonecznych Solano jest nie tylko szeroka paleta dostępnych kolorów, ale również ozdobne zauszniki.

Zaawansowane technologie

Oryginalne okulary przeciwsłoneczne Solano damskie korzystają z tajemniczej technologii PHOTOCHROMIC. Szkła automatycznie dostosowują się do obecnie panujących warunków nasilenia słońca. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że okulary posiadają taki stopień zabarwienia, który potrzebny jest w danej sytuacji, aby odpowiednie zabezpieczyć się przed promieniami słonecznymi. Nowoczesne okulary przeciwsłoneczne Solano damskie blokują nawet 100% promieniowania UVB i UVA. W sprzedaży dostępne są również okulary przeciwsłoneczne dla osób z wadami wzroku. Modele tego typu posiadają dodatkową wkładkę na soczewki korekcyjne, które montowane są w prosty sposób od wewnętrznej strony. Tego typu rozwiązanie znaleźć można również w przypadku soczewek polaryzacyjnych i polikarbonowych. Jeżeli chodzi o kolor soczewek to do wyboru jest nie tyko grey, ale również clear.

Rekomendowane artykuły