Czy warto wybierać okulary Prada damskie?

Marka Prada została założona w 1913 roku przez braci: Mario i Martino Prada. Początkowo ta niewielka firma specjalizowała się w produkcji wyrobów skórzanych, w tym przede wszystkim butów, walizek i rękawiczek. Co ważne, wysoka jakość wyrobów była od zawsze priorytetem twórców marki i fakt ten nie zmienił się do dziś.

Jakie były początki firmy Prada?

Jak wspomniano powyżej, dla założycieli marki wysoka jakość była od zawsze priorytetem. To sprawiło, że w dość krótkim czasie zyskała ona dobrą pozycję na rynku i stała się dostawcą produktów na dwór królewski w Savoyen. Fakt ten znalazł odzwierciedlenie w logo marki, w którym znajduje się herb rodziny królewskiej.

Czym wyróżniają się produkty marki Prada?

Marka Prada została założona w 1913 roku przez braci: Mario i Martino Prad

Głównym znakiem rozpoznawczym marki jest wysoka jakość. Poza tym, firma kojarzona jest z nietuzinkowymi propozycjami i rozwiązaniami. W wielu wypadkach wyznacza nowe trendy w świecie mody, którym podążają jej naśladowcy. Co ważne, w szerokiej ofercie firmy dostępne są:

 • okulary korekcyjne,
 • okulary przeciwsłoneczne.

Czym cechują się oryginalne okulary Prada damskie?

Okulary Prada damskie są produktami cenionymi i pożądanymi przez wiele klientek mieszkających niemal na całym świecie. Z tego powodu nieuczciwi sprzedawcy oferują dość często produkty podrobione. Warto zatem wiedzieć to, czym cechują się wyroby oryginalne. Podczas zakupu oprawek warto zatem zwracać uwagę na:

  1. obecność w zestawie etui i pudełka – są to przedmioty, które oferowane są wraz z oryginalnymi okularami.
  2. obecność w zestawie książeczki informacyjnej – jest to dokument potwierdzający autentyczność produktu
  3. obecność w zestawie ściereczki czyszczącej z logo producenta
  4. wygrawerowaną na wewnętrznej stronie zauszników informację na temat danego modelu
  5. wygrawerowany w rogu szkła numer seryjny produktu oraz logo producenta

Do jakich stylizacji pasują okulary Prada damskie?

Damskie okulary tej marki mogą być z powodzeniem wybierane przez kobiety w różnym wieku. Pasują one bowiem zarówno do codziennych stylizacji, jak i tych, które są wybierane na specjalne okazje. To sprawia, że z atutów jakie daje noszenie tego typu okularów mogą korzystać zarówno młode, jak i dojrzałe kobiety. W szerokiej ofercie sprzedaży dostępne są bowiem oprawki wyróżniające się prostą formą oraz subtelnymi dodatkami. Kobiety mogą wybierać również okulary w kształcie motyla, które pasują do wielu stylizacji casualowych. Mogą być zatem zestawiane z jeansami i białą koszulką. Poza tym, panie mogą się decydować na zakup grubych oprawek, które wzbudzają zainteresowanie i są polecane dla osób odważnych, zdecydowanych i pewnych siebie.

 

Rekomendowane artykuły