Szukasz męskich okularów, które będą pasować zarówno na eleganckie przyjęcie wieczorową porą, świetnie sprawdzą się w trakcie uprawniania joggingu czy jazdy na rowerze oraz będą nieodłącznym towarzyszem w czasie czytania ulubionej książki? Pragniesz wysokiej jakości wykonania, nietuzinkowego projektu i fachowego doradztwa? Świetnie trafiłeś! Okulary Solano męskie to rozwiązanie idealne dla Ciebie.

Oferta marki Solano

Marka Solano obecna jest na rynku od wielu już lat, a grono zadowolonych klientów z roku na rok powiększa się. W ofercie Solano znajdziemy okulary dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Wyróżniają się one niezwykłą precyzją wykonania, niekonwencjonalnymi projektami oraz wzorami i kształtami, które odzwierciedlają obecne na rynkach światowych trendy modowe.

Okulary Solano męskie to zarówno okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne. Wszystkie wykonane są z elementów najwyższej jakości, które spełniają międzynarodowe normy i standardy. Okulary Solano męskie są trwałe, funkcjonalne, lekkie i świetnie sprawdzają się w różnych warunkach i okolicznościach: w trakcie jazdy samochodem, podczas spaceru, podczas morskiej kąpieli czy w trakcie opalania. Okulary przeciwsłoneczne doskonale chronią siatkówkę oka przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Dzięki zastosowaniu specjalnych soczewek różnych kategorii okulary Solano męskie mają odpowiednie przyciemnienie (aż do 95%), które daje poczucie bezpieczeństwa w trakcie bardzo upalnych, słonecznych dni.

Salony optyczne Solano zapraszają swoich klientów do konsultacji z profesjonalnymi stylistami i wizażystami, którzy pomogą dobrać oprawki i szkła do kształtu twarzy, wielkości oczu, wieku czy ogólnego stylu danej osoby

Odpowiedni dobór okularów

Salony optyczne Solano zapraszają swoich klientów do konsultacji z profesjonalnymi stylistami i wizażystami, którzy pomogą dobrać oprawki i szkła do kształtu twarzy, wielkości oczu, wieku czy ogólnego stylu danej osoby. Dla panów ceniących sobie klasyczną elegancję, prostotę i minimalizm właściwe będą oprawki i szkła o stonowanych barwach i kształtach. Jeśli jednak lubimy odrobinę ekstrawagancji i chcemy przełamać naszą stylizację delikatnym akcentem – okulary świetnie się tutaj sprawdzą. Do wyboru mamy różne grubości, kolory i kształty oprawek: od popularnych beży, brązów i czerni aż po jaskrawe, neonowe i fluoroscencyjne. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

Na szczególną uwagę zasługuje linia sport – dedykowana panom ceniącym sobie aktywność fizyczną. Okulary Solano męskie z tej serii są nie tylko funkcjonalne i lekkie, ale przede wszystkim mają specjalne wzmocnienia, dzięki którym nasze szkła i oprawki są bezpieczne w każdych okolicznościach, nawet podczas upadku podczas biegania, wspinania czy jazdy na rowerze.

Rekomendowane artykuły