Okulary markowe w nowej odsłonie

Szukasz oprawek do nowych szkieł korekcyjnych? Poświęć chwilę na poszukiwania ciekawych rozwiązań designerskich i wybierz oprawki Tom Ford. Marka Tom Ford jest jedną z młodszych jednak bardzo docenianych marek oprawek, zarówno przeciwsłonecznych jak i korekcyjnych. Tom Ford w początkach swojej kariery jako projektant mody pracował dla domu Gucci gdzie był odpowiedzialny za kolekcje damskie w tym właśnie okulary, pnąc się po szczeblach kariery w 2005 roku postanowił otworzyć własną markę. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w branży modowej jego własna marka rozpoczęła z wielkim przytupem stając się niesamowicie popularna w wielu krajach na całym świecie.

Tom Ford oprawki – wspaniały desing

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu tworzone oprawki stanowią połączenie klasycznego gustu z nowoczesnością

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu tworzone oprawki stanowią połączenie klasycznego gustu z nowoczesnością. Różne rodzaje oprawek nadają marce szeroki rynek docelowy, ponieważ Tom Ford nie ogranicza się jedynie do jednego rodzajów kształtu lub stylu. Nawiązania zarówno do lat 60 tych, 70 tych i 80 tych występują w produkowanych modelach praktycznie z każdym rokiem. Wybierając markę Tom Ford nie będziemy zawiedzeni ich niesamowitym designem i rozwiązaniami.

Koszty oprawek a ich jakość

Oprawki dobrej jakości niestety zawsze będzie cechowała wyższa cena niż budżetowe propozycje. Za wysoką ceną idzie niestandardowy desing, nowatorskie rozwiązania, wyższa jakość użytych w produkcji materiałów etc. Wybierając markowe oprawki Tom Ford wybieramy również dłuższą obsługę posprzedażową w tym naprawy. Ceny oprawek do Tom Ford zaczynają się do 1000 zł i raczej nie schodzą poniżej tej kwoty, aby zachować pozycję marki jako ekskluzywnej. Dawno minęły czasy kiedy to okulary służyły jedynie do korekcji wzorku a obecnie nastawienie jest również na aspekty stylistyczne. Przy oprawkach Tom Ford nie będziemy musieli się martwić o ich jakość wykonania a także dostosowanie do aktualnych trendów modowych. Produkowane i projektowane przez Tom Ford oprawki są na swój sposób uniwersalne i wpasowują się w rożne czasy ze względu że bazują na unikatowych wzorcach.

Oprawki dobrej jakości niestety zawsze będzie cechowała wyższa cena niż budżetowe propozycje

Dlaczego warto zainwestować większą kwotę w oprawki?

Wybierając nowe okulary korekcyjne decydujemy się na noszenie ich przez najbliższe kilka lat. Dobór odpowiednich do naszego kształtu twarzy oprawek jest kluczowy abyśmy czuli się w nich dobrze. Oprawki dobrać należy również do naszej garderoby aby jak najbardziej wpasowywała się w nasz styl ubioru. Inwestycja w markowe oprawki to wybór ponad czasowych rozwiązań designerskich które nie zestarzeją się bardzo szybko. Markowe okulary projektowane są przez osoby obeznane w historii mordy i produkujące oprawki w najbardziej ponad czasowy sposób. Droższe oprawki to też wyższa jakość wykonania która ma wpływ na ich użytkowanie przez kolejne lata. Marki takie jak Tom Ford wspierają swoje produkty wypuszczając do nich szereg części zamiennych nawet po zakończeniu okresu produkcyjnego (po sezonie). Mimo że posiadamy oprawki przez kilka lat możemy nadal je naprawić i cieszyć się ich doskonałym stylem.

Jak kupić taniej?

Zakup oprawek markowych za mniejsza kwotę jest na pewno czymś czego każdy człowiek będzie naturalnie poszukiwał. Jeżeli chcemy uzyskać rabat na oprawki koniecznie sprawdzajmy ofertę pod koniec sezonu, lub przed wypuszczeniem nowej kolekcji. Oprawki z zeszłych kolekcji bardzo często zostają obniżane o nawet 70% co sprawia że stają się dostępne dla nawet mniej zamożnych. Szukając oprawek Tom Ford sprawdzajmy strony internetowe bardziej popularnych salonów optycznych.

Rekomendowane artykuły