Okulary przeciwsłoneczne Prada. Co je wyróżnia?

Nazwa włoskiego domu mody Prada jest znana każdemu, kto kiedykolwiek zetknął się ze światem „haute couture” (dział luksusowego krawiectwa). Założona w 1913 roku marka Prada, specjalizuje się w odzieży damskiej i męskiej, perfumach i pasmanterii. Firma koncentruje się na eleganckich przedmiotach ze świata luksusu i modnego szyku, wykonanych z najwyższej jakości materiałów.

Marka Prada zyskała nowe życie w latach dziewięćdziesiątych, ponieważ oferowane przez nią produkty stanowiły doskonałą, arystokratyczną alternatywę dla ówczesnego kiczu. Okulary przeciwsłoneczne i oprawki Prada odzwierciedlają najlepsze koncepcje domu mody.

Cechy modeli Prada

Paleta kolorów Prady jest również zróżnicowana

 

Jak wszystkie inne produkty domu mody Prada, również okulary przeciwsłoneczne mówią o dobrym guście, elegancji i wysokim statusie osoby noszącej. Okulary przeciwsłoneczne i oprawy medyczne tej marki były noszone przez hollywoodzkie aktorki, piosenkarki i inne sławy.

Dostępne są na przykład akcesoria z wąskimi metalowymi ramkami. Takie klasyczne elementy doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, będąc najlepszą opcją do noszenia do pracy lub na uczelnię.

Paleta kolorów Prady jest również zróżnicowana. W kolekcji można znaleźć modele w kolorze beżowym, bordowym, brązowym. Ostatnio jednak producent stawia na odcienie szarości, a nawet produkuje modele gradientowe, gdzie następuje stopniowe przejście od koloru jasnego do ciemnego.

Zalety oprawek Prada

Współczesne kolekcje sklepu zawierają wzory, które reinterpretują tradycyjne kształty

 

Dlaczego warto wybrać modele tej marki:

  • Styl i ekskluzywność. Okulary Prada to najlepsze rozwiązanie, aby dotknąć świata mody;
  • Materiały najwyższej jakości. Dobra jakość jubilerska, odporność na uderzenia, a nawet rzadkie drewno – to wszystko można znaleźć w modelach;
  • Wygoda i funkcjonalność. Producent dokładnie przemyślał nie tylko design, ale także funkcjonalny komponent akcesoriów.
  • Okulary przeciwsłoneczne i oprawki korekcyjne Prada należą do kategorii luksusowych.

Współczesne kolekcje sklepu zawierają wzory, które reinterpretują tradycyjne kształty. Okulary typu kocie oko i wayfarer, na przykład, są teraz dostępne w większych, bardziej stylowych plastikowych oprawkach. Dom zachęca również klientów do dodania odważnych akcentów do wyglądu, oferując ramki z wielokątną ramką. Pomimo obfitości krzykliwych, ekstrawaganckich oprawek, kolekcja Prady zawiera również bardziej neutralne opcje.

Podobnie jak inne akcesoria w tym segmencie, wymagają one ostrożnego obchodzenia się z nimi i odpowiedniej pielęgnacji. Na przykład, do przechowywania lub przenoszenia okularów zaleca się stosowanie sztywnego, zachowującego kształt futerału. Do czyszczenia okularów można użyć chusteczki higienicznej.

Rekomendowane artykuły